تولید محصولات با کیفیت نیازمند المان‌های فنی و ظرافت‌های خاص میباشد. متاسفانه عدم درک متقابل تولید کننده و مصرف کننده منجر به روابط غیر شفاف و عدم هماهنگی، و در نتیجه باعث اتلاف زمان ، سرمایه و سوءتفاهم بین آنها می‌شود.

گروه تولیدی EHC در این راستا با بهره‌گیری از نیروهای متخصص، با تجربه و تحصیل کرده تلاش زیادی بر کاهش اتلاف انرژی داشته که این نکته کاهش قیمت تمام شده محصول را به دنبال خواهد داشت.

همچنین تیم طراحی با استفاده از نرم افزار های طراحی و نقشه کشی آنچه را که در اندیشه مشتریان است با ابتکار، مهارت و خلاقیت به محصول تبدیل می‌کند. این پروسه تا مرز شبیه سازی خروجی محصول با استفاده از نرم افزار های  3dو روشهای نوین مهندسی همزمان در چهارچوب این مجموعه پیش میرود.

اولین های EHC

شرکت کیان تجهیز شینا اولین تولید کننده دستگاههای وافل ساز ، کرپ ساز، فر کیک چیمینی، وارمر سس و شکلات، استریلایزر چاقو آب گرم دیواری و استریلایزر چاقو UV در ایران میباشد.

هم اکنون این مجموعه تولیدی همراه با دانش طراحی فنی، با بهره‌گیری از فناوری نوین و استفاده از دستگاه‌های به روز و تولید محصولات قابل رقابت، سهمی به سزا در بازار ایران اسلامی دارد.

تاریخچه گروه تولیدیEHC

گروه تولیدیEHC در سال1394 تأسیس شده و در عرصه تولید و تأمین تجهیزات فست فود ، کافی شاپ و رستوران در خدمت صنعت کشور فعالیت کرده است و با تلاش مستمر همواره سعی نموده است است که ارائه کننده بهترین کیفیت و آخرین دستاورد های تکنولوژی با در نظر گرفتن خواسته مشتریان باشد.

جدیدترین روش های درآمدزایی

گنجاندن وافل که یکی از پرطرفدارترین آیتم های غذایی روز دنیا می باشد که در منوی کافی شاپ کافه یا رستوران شما، میتواند درآمدتان را به نحو چشمگیری افزایش دهد. 

این روز ها تب وافل میان مردم داغ و داغ تر می شود و طیف بیشتری از مشتریان از آن استقبال می کنند و این موضوع نشان دهنده ی فرصتی فوق العاده، برای گسترش منو در جهت افزایش فروش و در نتیجه سود آوری بیشتر برای کسب و کار شماست.

 شرکت کیان تجهیز شینا با در اختيار داشتن تیم فنی کار آزموده به عنوان اولین تولید کننده دستگاههای وافل ساز، کرپ ساز، فر کیک چیمینی، وارمر سس و شکلات، استریلایزر چاقو آب گرم دیواری و رومیزی و استریلایزر چاقو UV در ایران میباشد.

هم اکنون این مجموعه تولیدی همراه با دانش و طراحی فنی، با بهره‌گیری از فناوری نوین و استفاده از دستگاه‌های به روز و تولید محصولات قابل رقابت، سهمی به سزا در بازار ایران اسلامی دارد.

همچنین در رابطه با برتری محصولات گروه تولیدی EHC در مقابل محصولات مشابه خارجی می‌توان به نکاتی چون:

1.ارائه خدمات پشتیبانی و راه اندازی دستگاه ها

2.پاسخگویی به سوالات مشتریان به صورت تلفنی

3.ارائه بروشور و کاتالوگ از مشخصات کامل محصولات به زبان فارسی

4.ارائه خدمات مشاوره در راستای خرید دستگاه مناسب

5.ارائه اطلاعات در خصوص مشخصات دستگاه

6.تحویل به موقع دستگاههای خریداری شده

7.ارائه مشاوره توسط کارشناسان فروش

8.امکان خرید حضوری و غیر حضوری

9.شرایط فروش یکسان در کل کشور

10.امکان ارسال محصولات به تمام نقاط کشور

11.ایجاد شرایط فروش مناسب در راستای خرید آسان