سخنی با مشتریان

با نام و یاد خدا

فعالان عرصه اقتصادی و کسانیکه به ماندگاری جاودانه در این عرصه می اندیشند،به خوبی میدانند که اکسیژن تنفس در دنیای تجارت اصل مشتری مداری است و درک این سخن که همیشه حق با مشتری است را سرلوحه برنامه خویش میدانند.گروه تولیدی EHC با درنظر گرفتن نیازهای مشتریان خود در عرصه صنایع حرارتی و برودتی با بیش از ده سال سابقه با کادری متخصص در این امر توانسته است خود را به عنوان یکی از بهترین و موفق ترین مجموعه مطرح کند و با تلفیق دانش روز دنیا همراه با تلاش متخصصین ایرانی جایگاه ویژه ای در میان تولیدکنندگان ایرانی داشته باشد.

میدانیم که کیفیت نقطه پایانی ندارد و به همین هر روزه در تلاش هستیم تا پیشرفت کنیم و موفق تر از قبل باشیم،این مجموعه همواره به نقطه نظرات مشتریان خود احترام گذاشته و سعی دارد با کمترین هزینه ها مشتریانی همیشگی داشته باشد.

اگر بخواهیم گریزی به تولید و خدمات گروه صنعتی EHC بزنیم باید بگوییم که این مجموعه در زمینه طراحی و تولید تجهیزات فست فود، کافی شاپ و رستوران فعالیت می کند و به مشتریان خود خدمات ارائه می‌کند.

قابل توجه ترین فعالیت های گروه تولیدی EHC در عرصه فروش عبارتنداز:ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات با کیفیتی برتر
متنوع بودن و تنوع در نوع محصول و دادن حسن انتخاب به مشتری
مدرن بودن و بروز بودن اطلاعات، به روزرسانی اطلاعات و همزمان انتقال به مشتریان

X