وافل و وافل ساز در ایران

وافل ساز

وافل و وافل ساز در ایران

کشورمان ایران همواره در تلاش بوده تا از مابقی کشور ها عقب نماند حال بخشی از این تلاش ها توسط مردم و بخشی توسط دولت و حکومت انجام شده است.

وافل یکی از مواردی که در کشورمان ایران بسیار پر هیاهو بوده است از تبلیغات این نان در شبکه های اجتماعی تا پخش دستور پخت این غذا در تلویزیون

در این مقاله قصد داریم تا پیدایش وافل در ایران و نقش گروه تولیدی EHC را در این رابطه شرح دهیم و پیشنهاد ما این است که تا آخر این مقاله را مطالعه کنید.

متاسفانه زمان و شخصی برای معرفی وافل در ایران ذکر نشده است اما اگر بخواهیم دقیق ترین آن ها را بگوییم به حکومت پهلوی خواهیم رسید.

در گذشته و با توجه به حضور مستشاران فنی و نظامی غربی در کشورمان وافل نیز کم کم به کشورمان راه پیدا کرد در آن زمان تنها مهندسین و اشخاصی که با این مستشاران در ارتباط بودند تنها با وافل آشنا شدند اما رفته رفته وافل به بیرون از این دایره راه یافت.

با وقوع انقلاب هر چند که دیگر مستشاری در کشورمان وجود نداشت اما بسیاری از مردم با وافل آشنا شده بودند و این اولین محبوبیت وافل در کشورمان بود.

با گذشت زمان در برخی کافی شاپ ها و رستوران ها وافل به عنوان یک صبحانه و آن هم با قیمت بالا بفروش می رسید و از آنجایی که برای بسیاری از مردم نیز غریب بود، پرداخت هزینه ای بالا برای یکبار امتحان این نان بد نبود.

متاسفانه کم کم و با ورود برخی وافل ساز های بی کیفیت خارجی به کشور که هیچگونه گارانتی و پشتیبانی فنی نداشتند وافل کمی گسترش یافت اما این دوره بسیار کوتاه بود چرا که بسیاری از وافل ساز هایی که با قیمت هنگفت و تبلیغات فراوان به مردم فروخته شده بود یا خراب شده بودند یا دیگر عمر مفید آن ها به پایان رسیده بود و باید اورهال می شدند.

کافه نوتلا ها کسب و کار هایی بودند که وافل را به سرعت به ایرانیان معرفی کردند و دیگر خبری از گرانی این نان نبود و شما با پرداخت هزینه ای کمتر می توانستید بهترین وافل را خریداری کرده و نوش جان کنید.

گروه تولیدی EHC نیز در این بازه زمانی شروع به فعالیت کرد طبیعتا در آن زمان محصولات زیادی برای ارائه به هموطنان در دسترس نبود و این مجموعه تنها وافل ساز حبابی را تولید می کرد.

با گذشت زمان کم کم محصولات دیگر نیز به محصولات گروه تولیدی EHC اضافه گردید اما این تنها شروع کار برای این مجموعه بود.

با گذشت زمان کم کم فناوری های روز و متریال درجه یک پایه ثابت محصولات گروه تولیدی EHC بودند اما قیمت همچنان اقتصادی است چرا که با گذر زمان و عبور از سختی ها این مجموعه به وضعیت حال رسیده است و ما نیز عهد بر این بستیم که در شرایط سخت اقتصادی نیز پشتوانه هموطنان عزیز باشیم.

قیمت اقتصادی به معنی افت کیفیت نیست و نخواهد بود کیفیت تمامی محصولات گروه تولیدی EHC توانایی رقابت با محصولات مشابه خارجی را دارد حال چه از لحاظ قیمت که یک چهارم محصولات خارجی است و یا از لحاظ کیفیت که باز هم محصولات گروه تولیدی EHC  است که در این رقابت حرف اول را می زند.

با افتخار باید بگوییم که امروز یکی از کامل ترین مجموعه وافل ساز ها را تولید و با بهترین قیمت و کیفیت خدمت شما عزیزان ارائه می دهیم.

اما کیفیت و قیمت مناسب تنها بخشی از خدماتی است که ما به مشتریان خود ارائه می دهیم.

تمامی محصولات گروه تولیدی EHC دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد.

علاوه بر این پشتیبانی تمام وقت و شرایط فروش یکسان در تمام نقاط کشور ازدیگر خدمات گروه تولیدی EHC می باشد.

علاوه بر انواع وافل ساز که گروه تولیدی EHC اولین و بزرگترین تولید کننده آن در ایران می باشد، انواع محصولات مرتبط با آشپزخانه صنعتی و رستوران و دیگر مشاغل مربوط به صنایع غذا نیز توسط گروه تولیدی EHC تولید می گردد که پیشنهاد می کنیم حتما به فروشگاه ما مراجعه کنید و محصولات شگفت انگیزی که تنها نمونه خارجی آن در کشورمان موجود بوده و با قیمت های بسیار بالا بفروش می رسند را که گروه تولیدی EHC با بهترین کیفیت و قیمت بفروش می رساند را مشاهده فرمایید.

وافل ساز

خرید وافل سازوافل سازوافل ساز چیستوافل ساز چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X