وافل در بلژیک با وافل ساز

وافل ساز

گذشته بسیاری از کشور ها به مسائلی مربوط است که طبیعتا برای ما کمی عجیب است.

وافل یکی از نان های معروف در جهان می باشد و ریشه بلژیکی و فرانسوی دارد هر چند که دنیا بلژیک را مخترع وافل میداند.

در این مقاله به جایگاه وافل در بلژیک خواهیم پرداخت.

در گذشته مردم بلژیک توانستند به وسیله سنگ وافل تهیه کنند هر چند که وافل در آن زمان طعم و محبوبیت خاصی نداشت اما بسیاری از مردم که فقیر بودند از این نان استقبال کردند و امروزه وافل تبدیل به یکی از شیرینی و یا نان های پر طرفدار جهان تبدیل شده است.

 

خوش طعم ترین و شاید بهتر است بگوییم بهترین وافل دنیا وافل بروکسل یا همان بلژیکی است و همین امر سبب شده است تا هر ساله تعداد زیادی از نقاط مختلف جهان به بلژیک سفر کنند.

 

در بلژیک انواع وافل موجود است در طعم و شکل های مختلف اما همواره دو وافل است که برای مردم حتی با گذشت مدت زمان زیادی هنوز هم جذاب است.

این دو وافل لیژ و بروکسل هستند که طعم و شکلی زیبا دارند.

 

اگر شما نیز دوست دارید که وافل های اصیل بلژیکی را خودتان طبخ کنید پیشنهاد می کنیم که حتما به فروشگاه ما سر بزنید. در فروشگاه ما انواع وافل ساز مانند وافل ساز حبابی، وافل ساز کاجی، وافل ساز سوسیسی، وافل ساز لوله ای و ده ها مدل مختلف موجود می باشد.

 

این دو وافل با مخمر درست می شوند هر چند که امروزه از بیکینگ پودر برای پخت این دو نوع وافل استفاده می شود اما همچنان این وافل طعم و محبوبیت خود را حفظ کرده است.

هر چند که این دو وافل بسیار محبوب بوده و هست اما مهمترین دلیلی که کشور بلژیک به عنوان کشور وافل شناخته شده است مردم آمریکا می باشند.

وافل ساز توسط یک سیاستمدار فرانسوی به آمریکا آمد اما صرفا برای مقامات و افراد مهم مورد استفاده قرار می گرفت تا اینکه در یک نمایشگاه غذا یک آشپز بلژیکی نیز قصد داشت تا وافل را به مردم معرفی کند.

بسیاری از مردم آمریکا از ماهیت وافل با خبر بودند اما نمی دانستند که وافل یک نان بلژیکی است و آشپز بلژیکی نیز مردم را با شعار : (لطفا از وافل بروکسل ما میل کنید) نسبت به خود جذب می کرد.

بسیاری از مردم از طعم و بافت این وافل راضی بوند اما از آنجایی که نمی دانستند که بروکسل شهر کدام کشور است بسیار عصبانی بودند.

آشپز بلژیکی در همان لحضه تصمیم گرفت تا نام وافل بروکسل را تغییر دهد و نام وافل بلژیکی را انتخاب نمود که باعث شد تا وافل بلژیکی و بلژیک بسیار در جهان معروف شود اما مردم بلژیک به خصوص مردم شهر بروکسل از این تغییر نام ناراضی بوند اما بعد از مغرفی وافل بلژیکی آن قدر به بلژیک مسافر آمد که مردم تا به امروز از این تغییر نام خشنود و راضی هتنند.

 

همانطور که گفته شد وافل در وضعیت اقتصادی بلژیک بسیار تاثیر گذار است؛ بزرگترین کارخانه های تولید وافل در بلژیک واقع هستند و این کارخانه ها تامین کننده نیاز مصرفی وافل در اروپا می باشند هر چند که فروشندگان وافل در اروپا بسیار فراگیر هستند.

امروزه مهمترین مسائل در کشورمان درآمد زایی با وضعیت فعلی می باشد وافل و نوتلا بار ها می توانند سود آوری مناسبی برای شما فراهم آورند.

گروه تولیدی EHC اولین و بزرگترین تولید کننده وافل ساز در کشورمان می باشد که محصولاتی متناسب با بازار فعلی کشور ارائه می نماید.

وافل ساز

خرید وافل سازوافل سازوافل ساز چیستوافل ساز چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X